هُلدینگ مدیــــا قَلبـــــــــش برای همه کسب و کار ها میتپه!!!!!

کوچ کسب و کار
پیشرفت خودت را به دستان توانمند یک کوچ گره بزن،در جاده موفقیت تنها نباش راه موفقیت از جاده کوچینگ کوتاه تره
آموزش و درآمد
هدف هات را با کسب مهارت به دست بیار. راه موفقیت از کسب مهارت می‌گذرد.
طراحی سایت
بیزینست را با یک سایت به همه معرفی کن ویترین کارتو حرفه ای طراحی کن
سامانه ی پیامکی
ارزانترین راه ارتباطی با مشتری فقط همین است. سریعتر از همیشه به مشتریت برس همیشه و همه جا به مشتری دسترسی داری
دیجیتال مارکتینگ
سکوی پرش با مدیا به سوی موفقیت سبک کارتو متفاوت کن
هوش مصنوعی
سرعت پیشرفت کسب و کارتو اندازه بگیر خلاقیت در دنیای امروز را در دست بگیر دنیای جدیدت را زودتر از بقیه بشناس
استارتاپ
ایده هات را به حقیقت تبدیل کن پیشرفتت را به یک امید گره بزن
کاریابی
هر چی میخواستی اینجا زندگی کن کارتو متناسب با هدفت انتخاب کن.

استخدام در هلدینگ مدیا

این بار نوبت شماست، اگر علاقه مند به همکاری هستید یا مهارت خاصی دارید. همین امروز استخدام مدیا شوید. فرصت های شغلی متنوع با ساعت کاری منعطف

مشاوره کسب و کار در هُلدینگ مدیا

راه موفقیت از جاده کوچینگ کوتاه تره 

آیا میدانستید افراد معروفی همچون ایلان ماسک، بیل‌گیتس، وارن بافت  از کوچ کسب و کار استفاده میکنند. اولین قدم در رشد یک بیزینس داشتن یک مشاور حرفه ای است. هماهنگی بین کسب و کار، مدیریت و مهارت های فردی و گروهی از وظایف یک کوچ کسب و کار است. برای تضمین موفقیت کسب و کارتان می‌توانید از کوچ تخصصی استاد محمود حاجی ابراهیمی مدیر عامل هلدینگ مدیا بهره ببرید. 

 

خرید سامانه پیامکی و کسب درآمد آنلاین از هُلدینگ مدیا

سریعتر از همیشه به مشتریت برس

فروش و ارتباط با مشتری اصلی ترین نیاز کسب و کارهای امروزی است. برای جذب و ارتباط با مشتریان، همیشه تبلیغات انتخاب اول است. ارزان ترین و آسانترین راه ارتباطی با مشتریان استفاده از پیامک های تبلیغاتی است. سامانه پیامکی با ارائه انواع خدمات حرفه ای و کاربردی به شما در جذب مشتری بیشتر کمک می‌کند. هلدینگ مدیا با ارائه انواع خدمات پیامکی یکی از بهترین سامانه های پیامکی کشور است. 

محمود حاجی ابراهیمی

بنیانگذار هُلدینگ مِدیا
تجربه سالها کارکردن در یکی از بزرگترین شرکت های ایران وکسب آموزش های مختلف زیرنظر بهترین اساتید ایران و جهان، نقص ها و کمبودهایی که در زمینه ارائه خدمت ارزشمندمشاوره و کوچینگ به کسب و کارها وجود داشت و بسیاری دلایل کوچک و بزرگ دیگر من را مصمم کرد تا با عنایت پروردگار فعالیت هُلدینگ مدیا را مجددا با برنامه های جدیدتر آغاز کنیم.من به همراه تیم توانمند مدیا آماده خدمت رسانی به کسب و کارها و تربیت نیروهای متخصص برای سازمان ها هستیم.

آموزش و درآمد در هُلدینگ مدیا

هدف هاتو تیک بزن 

در ماراتون علم و دانش کدام سکو از آن شماست؟سرعت تحول دنیای امروز، یادگیری مهارت را واجب می‌کند. مهارت هایی که می‌تواند آینده شما را متحول کند. آموزش یک مهارت جدید شما را به موفقیت نزدیکتر می‌کند. طراحی سایت، تولید محتوا، ادیت، دیجیتال مارکتینگ، کسب درآمد و… از انواع مهارت های نرم است. حضور متخصصان حرفه ای حوزه مهارت های نرم در هلدینگ مدیا ، می‌تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد. 

 

همکاران ما در هُلدینگ مدیا

طراحی سایت و سئو در هُلدینگ مدیا

ویترین کارتو حرفه ای طراحی کن

طراحی سایت اصلی ترین نیاز هر کسب و کار در دنیای دیجیتال امروزی است‌. طراحی یک وب سایت حرفه ای می‌تواند ویترین فروشگاه یا خدمات شما در دنیای دیجیتال باشد. فرقی نمی‌کند چه کسب و کاری دارید می‌توانید متناسب با نیاز خود از انواع طراحی سایت استفاده کنید. ما در هلدینگ مدیا تمامی تلاش خود را می‌کنیم تا با طراحی سایت اختصاصی، کسب و کارتان را گسترش دهیم.

کاریابی در هُلدینگ مدیا

متناسب با هدفت شغلتو انتخاب کن

این بار به جای اینکه شما به دنبال کار بگردید، کسب و کارها به دنبال تخصص شما هستند. ممکن است برای پیدا کردن کار به شرکت های مختلف سر زده باشید اما نتیجه ای نداشته است. اگر مهارت خاصی ندارید نگران نباشید. اینجا همان جایی است که به شما نیاز است. هلدینگ مدیا با ارائه انواع ردیف شغلی برای هر تخصص و مهارتی، دغدغه شما را حل می‌کند.  

ارزشمندترین دارایی مدیا دوستانی هستندکه به ما اعتماد کردند